Telefon: 08-556 557 60
Adress: Katako AB, Studiovägen 8, 135 48 Tyresö
E-post: kontakt@katako.se
Fakturor:

Fakturor sänds med e-post till: faktura@katako.se

E-postadressen faktura@katako.se är ett mottagarkonto, som inte kan besvara inkommande e-post. Kontot hanterar endast leverantörsfakturor. Mejla därför kontakt@katako.se om du önskar komma i kontakt med oss.

Har du inte möjlighet att sända fakturor i pdf-format, sänds pappersfakturor till postadress:

Katako AB
Ringborregatan 1
721 34 Västerås

OBS!

  • Fakturor sänds i pdf-format.
  • Sänd endast en faktura med bilagor per pdf-fil.
  • Ange korrekt fakturamottagare, order-/projektnummer samt referensperson på fakturan.
  • Fakturor, som saknar korrekta uppgifter enligt ovan, returneras till avsändaren för åtgärd med notering som t ex:- Fakturan saknar projektnr
    – Fel fakturaadress
  • Vid reklamation av faktura emotser vi en ny korrekt faktura med 30 dagars betalningstid.
Övrig post:

Övrig post såsom orderbekräftelser och liknande skickas till info@katako.se eller med post till:

Katako AB
Studiovägen 8
135 48 Tyresö

 

Namn Mobilnr E-post
Reception 08-556 557 60 kontakt@katako.se
Joakim Ahde
Inköp och kalkyl
070-416 75 63 joakim.ahde@katako.se
Wojciech Gruszczynski
Arbetsledare
073-690 69 28 wojciech@katako.se
Thomas Oscarsson
Arbetsledare
070-773 00 33 thomas.oscarsson@katako.se
Robert Szczech
Arbetsledare
070-416 75 61 robert.szczech@katako.se
Henrik Hagström
Administration
070-416 75 50 henrik.hagstrom@katako.se
Renata Kowalska
Administration
070-416 75 54 renata.kowalska@katako.se
Erica Davies
Undertaksbutiken.se
Butik, försäljning och lager
070-416 75 57 erica.davies@katako.se
Michael Lindström
Undertaksbutiken.se
Butik, försäljning och lager
070-416 75 45 michael.lindstrom@katako.se
Jesper Oscarsson
Undertaksbutiken.se
Tjänstledig